Posted on Залишити коментар

7 ПРИЧИН , ЧОМУ ВИ ЗАХОЧЕТЕ ВИПИТИ ЧАШКУ КАВИ ВЖЕ ЗАРАЗ

🖤Стимулює роботу мозку
Кава з невеликою кількістю цукру здатна перетворити вас на маленького генія на деякий час, тому що комбінація кофеїну та глюкози активізує певні сектори вашого мозку. Однак ніколи не треба пити каву натщесерце, оскільки тоді дія напою зовсім протилежна.

🖤Підвищує артеріальний тиск
Крихітна чашка кави може допомогти в ситуації з пониженим тиском.

🖤Посилює імунну систему
За словами вчених з кількох країн, кава знижує ризик передчасної смерті. Чим більше чашок кави ви випиваєте в день, тим нижчий ризик. Це тому, що кава змінює вашу імунну систему, роблячи її сильнішою і здоровою. Вона також покращує роботу вашої печінки, серця і травної системи. Тим не менш, намагайтеся споживати натуральну свіжозмелену каву: розчинна кава містить менше поживних речовин і більше хімічних добавок, які пошкоджують органи травлення.

🖤Лікування головного болю
Кофеїн, що міститься в натуральній каві, може вилікувати головні болі та мігрень.

🖤Знижує стрес і депресію
Кава має добрий ефект антистресової речовини через виділення допаміну та серотоніну, що стимулює гарний настрій. Одна чашка або навіть запах кави може заспокоїти ваші нерви. Крім того, кофеїн є одним з найпоширеніших стимуляторів центральної нервової системи (ЦНС), а постійна стимуляція ЦНС – це те, що тримає депресію на відстані.

🖤Покращує пам’ять
Стимулятори та нейромедіатори, отримані з кави, не тільки підвищують ваш настрій та продуктивність, але також покращують вашу пам’ять. Звичайно, це впливає лише на вашу короткочасну пам’ять. Але це досить добре, тому що вся інформація спочатку зберігається як короткочасна пам’ять, і лише через годину переходить у нашу довгострокову пам’ять.

🖤Знижує вагу
Нарешті, ваші мрії про втрату ваги можуть збутися. Кава може стримувати набір ваги і допомогти вам скинути зайву вагу. Коли рівень гормону лептину низький, ваше тіло починає накопичувати жир, і ви набираєте вагу. Кава, однак, збільшує рівень гормонів у вашому тілі. Саме через кавові напої організму потрібно більше часу щоб набрати вагу.
Чекаємо Вас на улюблену Каву8!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *